Učit němčinu z Madeiry? Nejen o tom se dočtete na mém novém blogu

Milí čtenáři, jsem nadšená, že jste zavítali na mé stránky. Jmenuji se Lucie a miluju psaní, učení a tvoření. Někteří z vás mě už možná znáte z mého prvního blogu Z duše, který jsem odstartovala před rokem. Nyní se budeme spolu potkávat na novém místě, které bude věnované jak mým původním tématům motivace a inspirace, tak přidám i řadu nového.

Můžete se těšit na články o mé dlouholeté práci a koníčku zároveň, a to výuce němčiny. A nejen to! Čekají vás unikátní e-Booky, první z nich již velmi brzy na téma motivace do studia němčiny. Projíždí mnou vlna euforie, když vám píšu tyto řádky. Ano, skutečně jsem pro vás vytvořila můj první e-Book. Bude pro vás připraven zdarma a poskytnu vám v něm 5 triků, jak začít s němčinou a vydržet u ní. Zní to jako dobrý začátek, ne?

Němčina z pláže

Moje současná životní cesta je pořádná jízda! Asi před dvěma měsíci jsem se vrhla do online kurzu Podnikání z pláže, který mě naprosto pohltil a stal se pro mne téměř závislostí. Vede ho šikovná Stáňa Stiborová, která své žáky učí, jak efektivně využívat online marketing pro své podnikatelské projekty. A právě díky ní a tomuto kurzu jsem se rozhodla pro vytvoření nových webových stránek, které budou podporovat můj němčinářský byznys a rozvíjet můj kreativní talent.

Momentálně učím němčinu online, a tak mohu pracovat odkudkoliv. Před více než třemi měsíci jsem odcestovala na portugalský ostrov Madeira na 14denní dovolenou, která se prodloužila až do 23.4. Vše se odehrálo a odehrává zcela spontánně a bez předem sepsaného itineráře. A to je přece někdy lepší – užívat si přítomnost všemi doušky a nedržet se přísně svého plánu. Život pak může být bláznivější a dobrodružnější.

Vynasnažím se, abych vám všechny mé bláznivé a spontánní nápady zde v co nejpoutavější podobě představila a abych vás mohla inspirovat na té vaší cestě životem. Protože život sám píše ty nejlepší příběhy.

Krásné Velikonoce a viel Spaß na mých stránkách!

Komentáře
  1. Pablo napsal:

    Ahojky hezky napsáno ❤️

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.