Žiju, sním, raduji se!

Milí čtenáři, nadšeně hlásím, že jsem zpět ve virtuálním světě. Jak by řekla jedna z mých bývalých lektorek němčiny „Ich bin begeistert!“

A co že se to v mém životě semlelo za tu dobu, co jste ode mě nic nečetli a neslyšeli? Věřte, opravdu hodně. Především v mé hlavě, která dokáže vykonstruovat neskutečné divy…

Tak například jsem bojovala s úzkostnými myšlenkami, obavami z mé budoucnosti, pocity zoufalství nad mou minulostí 🙁

Ale období temna je již, pevně věřím a doufám, za mnou. A to díky skvělé terapeutce i psychiatričce a díky podporujícím přátelům, jež mě obklopují. Držte mi prosím palce, ať se již znovu psychicky nesložím! Protože dostat se z toho pomyslného dna stojí spoustu sil, vůle a práce na sobě.

Nikdy neztrácejte naději a víru sama v sebe. Dokážete, na co si jen vzpomenete…

Ale samozřejmě bych to nebyla já, kdybych opět nevymýšlela různé kreativní aktivity 😉 Na léto plánuji opravdovou smršť novinek! Tak třeba zveřejnění mého prvního eBooku, který pro Vás připravuji, tvorbu druhého eBooku, pokračování v editaci mé knižní prvotiny, a spoustu dalšího.

I po té největší krizi přijde něco kouzelného!

Protentokrát bude článek poněkud kratší, chtěla jsem vás všechny hlavně pozdravit a navnadit, na co všechno se během letošních prázdnin a období dovolených můžete na mém webu Kreativní duše těšit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.